You are here:  / Loty Wrocław Liverpool / Noclegi / Szetlandy / HOTEL SYMPOZJUM ? KRAKÓW

HOTEL SYMPOZJUM ? KRAKÓW

HOTEL SYMPOZJUM ? KRAKÓW
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

podroze (12)Pięciogwiazdkowy Hotel Sympozjum jak sama jego nazwa wskazuje ofertę swą kieruje głównie do klienta biznesowego. Jego położenie jest idealne dla hotelu konferencyjnego; zlokalizowany jest tylko 2,5 kilometra od Rynku Głównego z łatwym dojazdem do głównych tras, bez stania w korkach. Wyjątkowe jest także miejsce, na którym został wybudowany: to kamieniołom, w którym podczas wojny pracował Karol Wojtyła, a obecnie jeden z najpiękniejszych terenów zielonych w mieście z urokliwymi skałkami i jeziorem z turkusową wodą, w której lubią ćwiczyć płetwonurkowie z całej Polski. Wszystkie materiały, z jakich zbudowany jest obiekt są pochodzenia naturalnego, a wnętrza urządzono z wielką dbałością szczegóły. Hotel dysponuje 80 pokojami na 160 miejsc komfortowo wyposażonymi i 7 salami konferencyjnymi na 500 osób z pełnym wyposażeniem potrzebnym do zorganizowania konferencji, szkolenia czy sympozjum.
A po ciężkim dniu pracy goście mogą się zrelaksować i odzyskać siły witalne we wspaniałym Kryształowym SPA w różnych gabinetach, saunach, basenach?
Hotel organizuje także atrakcje poza hotelem na przykład lekcje nurkowania albo zwiedzanie Krakowa.

Podobne wpisy o podróżach:

Slowa kluczowe: CPE Gliwice, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, rodogosz ogrody, złomowanie auta tarnobrzeg, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, glutamina katowice, blog początkującego elektronika, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, balayage kraków